WHISBEAR Szumiący Miś Cry Sensor Cytryna

WHISBEAR Szumiący Miś Cry Sensor Cytryna
 • obrazek

   

  CYTRYNA

  kolorowy miś z łapką minky w kolorze cytrynowym 

  obrazek

  Whisbear® PREMIUM Szumiący Miśz funkcją CRYsensor i tkaniną Minky® - pomaga od pierwszego dnia życia dziecka. Miś Whisbear® wykonany jest z najwyższej jakości miękkich, kolorowych materiałów z atestem OEKO-TEX® z inteligentnym urządzeniem emitującym szum suszarki i automatycznie reagującym na płacz dziecka. Po 40 minutach szumienia urządzenie łagodnie się wycisza i przechodzi w tryb czuwania. Płacz budzącego się dziecka uruchamia szum na kolejne 20 minut, a następnie urządzenie ponownie przechodzi w tryb nasłuchu. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia i ponownego włączenia urządzenia. Funkcja Soft Start/Soft Stop łagodnie włącza i wyłącza szum. Urządzenie posiada regulację głośności.

  Uszy oraz łapki misia szeleszczą. Nogi mają bezpiecznie wszyte magnesy umożliwiające zaczepienia misia np. na poręczy łóżka, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie mogą się od siebie nieznacznie różnić - każdy z nich jest szyty ręcznie.

  UWAGA: do pełnego działania misia potrzebne są trzy baterie typu AAA, które nie są dołączone do zakupionego produktu. 

   

  obrazek

   

   
  Serce misia Whisbear
  Serce misia Whisbear nie bije, ale... szumi jak suszarka do włosów. Ten dźwięk uspokaja, ponieważ przypomina Maluszkowi to, co słyszał w brzuchu Mamy. Urządzenie, które bardzo łatwo można uruchomić, automatycznie wyłączy się po około 40 minutach, kiedy dziecko już spokojnie śpi.
  obrazek
   
  Miś inny niż wszystkie
  Whisbear zainspirowany jest dziecięcymi rysunkami. Głowa i cztery nogi, czyli Głowomiś, to więcej łapek do łapania i gryzienia przez niemowlę.
  obrazek

  Whisbear uczy
  Zabawa z nim jest stymulacją sensoryczną dla dziecka. Szeleszczące uszka i łapki, długie nogi uszyte z kolorowych i kontrastowych tkanin dostarczą twojemu dziecku mnóstwo wrażeń!

  obrazek
   
  Whisbear chwyta nie tylko za serce
  W łapkach misia Whisbear bezpiecznie umieściliśmy magnesy: dzięki nim można zabrać go ze sobą wszędzie. Miś bez problemu złapie się za rączkę wózka, łóżeczka czy ucho torby z akcesoriami dziecka.

  obrazek
   
  Whisbear Elegant
  Whisbear zapakowany został w eleganckie pudłko. To jego pierwsze schronienie, dzięki któremu zawsze jest czysty i elegancki.
  obrazek
   
  Made in Poland
  Whisbear – szumiący miś został w całości zaprojektowany i wykonany w Polsce. Kształt misia powstał we współpracy z właścicielkami firmy „Whisbear” i studentki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, Marii Czapskiej. Przytulanki szyte są w szwalni na Mazowszu. Urządzenia szumiące powstało w fabryce na Dolnym Śląsku.

  obrazek

   

  Wymiary:
  wymiary misia: 34x13,5 cm
  wymiary urządzenia: 7x2,3 cm
  wymiary opakowania: 35x23x13 cm

  obrazek


  obrazek

 • Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

198,00  PLN
cena z 23% VAT
Cena nie zawiera kosztów dostawy

szt.

Czas realizacji: dostępny

Zapytaj o produkt

Koszyk jest pusty